Платформа особистісного самопізнання

На базі центру самопізнання і саморозвитку працює
 платформа особистісного самопізнання - психологічні тренінги та семінари проходять кожного вівторка (каб. 222)

Платформа особистісного самопізнання - це тепла атмосфера та підтримка кожного, професійна допомога у вирішенні  питань особистісної та професійної  самоідентифікації та розвитку.
Наша діяльність  базується на цінностях:
     −   добровільності;
      безумовного прийняття;
      активності;
      щирості та відкритості;
      конфіденційності;
      професійності та відповідальності.
      
Зустрічі проводять психологи кафедри педагогіки та психології: Музика Олена Оксентіївна, кандидат психологічних наук, доцент; Подофєй Світлана Олексіївна, кандидат психологічних наук; Пасічник Анна Анатоліївна, кандидат психологічних наук; Метелюк Валентина Іванівна, викладач кафедри
      

     
Запрошуємо першокурсників 
Педагогічного інституту до розмови

Пропонуємо орієнтовну тематику тренінгів Психологічний контент
(Зміст роботи)
Термін проведення
Відповідальна особа
І семестр
Адаптаційний тренінг «Як стати успішним студентом?»

Вересень 2017
(перший тиждень)

Музика О.О., к.психол.н.,  доцент кафедри педагогіки та психології;
Пасічник А.А., к.психол.н.,  ст.викладач кафедри педагогіки та психології;
Матюшинець Я.В., викладач кафедри педагогіки та психології
Психологічні тренінги «Самопізнання: таємниці мого внутрішнього «Я»»

Жовтень 2017

Пасічник А.А., к.психол.н.,  старший викладач кафедри педагогіки та психології
Тренінг соціальної адаптації «Кожен з нас не острів»

Листопад 2017

Метелюк В.І., викладач кафедри педагогіки та психології
Бесіда «Як подолати стрес під час екзаменаційної сесії»
Грудень 2017
(перший тиждень)
Метелюк В.І., викладач кафедри педагогіки та психології

Тренінг «Самопізнання: таємниці  внутрішнього «Я»»
10 жовтня 2017 року у центрі самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проведено тренінг зі студентами першого курсу з теми «Самопізнання: таємниці мого внутрішнього «Я».

Мета тренінгу –  з’ясування та усвідомлення першокурсниками свого психологічного стану, нової соціальної ролі – студента. У процесі тренінгової роботи учасники мали змогу краще пізнати своє внутрішнє «Я». 
За допомогою технік арт-терапії, гештальт-терапії та психоаналізу відбулось усвідомлення власної індивідуальності, неповторності, несхожості на інших, розвитку здатності до розуміння світу та саморегуляції.
Модератор тренінгу – Анна Пасічник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.


17 жовтня 2017 р.

Тренінг «Емоційна компетентність як життєвий ресурс» 


Тренінг спрямований на розвиток внутрішньоособистісних і міжособистісних емоційних компетенцій. Важливим аспектом тренінгу є підвищення толерантності до невдач та невизначеності.
Модератор тренінгу – Анна Пасічник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.
Учасники тренінгу висловили свої побажання щодо тематики наступних тренінгових занять. 

Дякуємо їм за активність! Чекаємо на нові зустрічі!
14.11.2017 у центрі самопізнання і саморозвитку  Педагогічного інституту відбувся тренінг соціальної адаптації "Кожен з нас не острів" зі студентами першого курсу.   


Під час тренінгу студенти пізнавали себе, своє місце у соціумі та будували індивідуальні карти соціальних зв’язків із зазначенням комфортних і не дуже комфортних ліній спілкування з оточуючими. Першокурсники обговорили можливі  шляхи покращення своїх міжособистісних стосунків. Модератор тренінгу Метелюк В.І., викладач кафедри педагогіки та психології.


Тренінг "В потоці змін. Драйвери самоналаштування"
16 листопада 2017 року у центрі самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проведено тренінг зі студентами першого курсу спеціальності «Дошкільна освіта», першого бакалаврського рівня з теми «В потоці змін. Драйвери самоналаштування».

Мета тренінгу – навчитись використовувати свій час для себе і встигати досягати більше, при цьому поєднуючи навчальне і особисте життя, поставивши власні довгострокові цілі.
Студенти працювали за авторською методикою Пасічник А.А., яка дозволила  по-новому подивитися на власний використовуваний час, який базується на засадах функціональної психології; ознайомились не лише з технічними аспектами, а й з фундаментальними аспекти ефективного тайм-менеджменту; розробили індивідуальний психологічний аналіз витрат часу для того, щоб успішно поєднувати навчальне та особисте життя.
Захоплююче, інтенсивне і корисне проведення часу завершилось гаслом досягати/отримувати/володіти/мати!
Модератор тренінгу – Анна Пасічник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.
Учасники тренінгу висловили свої побажання щодо тематики наступних тренінгових занять. Дякуємо їм за активність! Чекаємо на нові зустрічі!

3 коментарі:

  1. Отримала задоволення від участі) Почуте та побачена спробую застосовувати в своєму житті! Дякую!

    ВідповістиВидалити

  2. Цікаві зустрічі! Подобається легка мова спілкування на занятті та те що можна отримати відповіді на питання які турбують наразі. Дякуємо.

    ВідповістиВидалити
  3. Сподобалось працювати зі своїм внутрішнім "Я". Є що вивчати і над чим працювати :) Залюбки відвідую такі тренінги. Дякую!

    ВідповістиВидалити