Платформа особистісного самопізнання

На базі Центру самопізнання і саморозвитку працює
 платформа особистісного самопізнання 


"Індивідом людина народжується, 
особистістю стає, а індивідуальність
 відстоює все своє життя"
Платформа особистісного самопізнання - це тепла атмосфера та підтримка кожного, професійна допомога у вирішенні  питань особистісної та професійної  самоідентифікації та розвитку.


 Наша діяльність  базується на цінностях:     

       добровільності;
      безумовного прийняття;
      активності;
      щирості та відкритості;
      конфіденційності;
      професійності та відповідальності.

На цій сторінці розміщено інформацію, яка допоможе Вам краще розібратися у власних проявах індивідуальності, дізнатися більше про себе та навчитися розуміти інших.



Якщо хочете більше дізнатися про себе  -  пройдіть тест на визначення особистості (до якого типу особистості Ви належите: аналітик, дипломат, вартовий, дослідник?)




Хочете більше дізнатися про себе? 





Ви схильні панікувати?  Розкуті, чи маєте  комплекси?  Ви спостережливі?

 Тест



До якого типу особистості (із 16 запропонованих) належите Ви?





У Центрі проводяться майстер-класи з арттерапії та казкотерапії

(дивись розклад роботи центру)




У нас цікаво і пізнавально: 

      10 грудня 2019 р.Сьогодні у ценрі першокурсники вивчали свої індивдуальні відмінності за допомогою малюнків🎨🖌️🖍️Хочете дізнатися більше - приходьте на засідання гуртка з арттерапії (керівник Мельник І.С.) 

дивитись фото тут




15.11. 2019 р. студенти Педагогічного інституту діагностували свої особистісні якості під час створення власної мандали. Хочете дізнатися як? Запрошуємо на гурток з арт-терапії (керівник Мельник І.С., канд.психол.наук, доцент кафедри педагогіки та психології).







4.04.2019 р. А ви знали, що створення казки допомагає краще зрозуміти себе та оточуючих? Студенти Педагогічного інституту разом із Мельник Інною Сергіївною, канд.психол.наук, доцентом кафедри педагогіки та психології  створюють авторські казки, які сприяють особистісному розвитку. Хочеш спробувати? Приходь на заняття гуртка з артерапії (див. розклад центру самопізнання та саморозвитку)








15.12.2018 р. у центрі відбувся майстер клас з казкотерапії ( Мельник Інна Сергіївна, канд.психол.наук, доцент кафедри педагогіки та психології).  Студенти ознайомилися з діагностичною  та  корекційною функціями казки, створювали власні казки для зняття емоційної напруги



8.10.2018 р.  у центрі відбувся  майстер клас з арттерапії зі студентами першого курсу Педагогічного інституту (провела Мельник Інна Сергіївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології).  Учасники, малюючи, краще розуміли власні  особистісні прояви та мали змогу  обговорити  труднощі та проблеми.





4 вересня у Педагогічному інституті відбувся адаптаційний тренінг "МИ - СТУДЕНТИ-ГРІНЧЕНКІВЦІ" з першокурсниками


Перші дні навчання першокурсників у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка розпочато адаптаційними тренінгами у Центрі самопізнання і саморозвитку.
На що спрямований адаптаційний тренінг? Головне його завдання – сприяння послабленню емоційної напруги, викликаної новим і невідомим та успішній адаптації студентів-першокурсників спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» до умов навчання у закладі вищої освіти.
У ході тренінгових занять, які пройшли 4 вересня 2018 року, студенти знайомилися й обмінювалися досвідом, обговорювали перші труднощі та проблеми, шукали ресурси для їх вирішення, вчилися способам ефективної взаємодії. Разом із першокурсниками працювали тренери, викладачі кафедри педагогіки та психології: Олена Музика – кандидат психологічних наук, доцент; Світлана Подофєй – кандидат психологічних наук;  Яна Матюшинець – викладач.
                                                 «Наше життя невіддільне від проблем, проте, як правило, немає не вирішуваних проблем», «Нам є чому повчитися один в одного», «Важливо мати ціль і використовувати власні ресурси для її досягнення», «Нові знання, нові вміння, нові знайомства – складова особистісного зростання» – ці та багато інших продуктивних думок народжувалися у ході взаємодії й, сподіваємося, лягли в основу руху від «Я» до «Ми»: «МИ – СТУДЕНТИ-ГРІНЧЕНКІВЦІ!»





ЩО У НАС ВІДБУВАЛОСЯ у 2017-2018 н.р.

Тренінг «Самопізнання: таємниці  внутрішнього «Я»»




10 жовтня 2017 року у центрі самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проведено тренінг зі студентами першого курсу з теми «Самопізнання: таємниці мого внутрішнього «Я».

Мета тренінгу –  з’ясування та усвідомлення першокурсниками свого психологічного стану, нової соціальної ролі – студента. У процесі тренінгової роботи учасники мали змогу краще пізнати своє внутрішнє «Я». 
За допомогою технік арт-терапії, гештальт-терапії та психоаналізу відбулось усвідомлення власної індивідуальності, неповторності, несхожості на інших, розвитку здатності до розуміння світу та саморегуляції.
Модератор тренінгу – Анна Пасічник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.


17 жовтня 2017 р.

Тренінг «Емоційна компетентність як життєвий ресурс» 


Тренінг спрямований на розвиток внутрішньоособистісних і міжособистісних емоційних компетенцій. Важливим аспектом тренінгу є підвищення толерантності до невдач та невизначеності.
Модератор тренінгу – Анна Пасічник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.
Учасники тренінгу висловили свої побажання щодо тематики наступних тренінгових занять. 

Дякуємо їм за активність! Чекаємо на нові зустрічі!




14.11.2017 у центрі самопізнання і саморозвитку  Педагогічного інституту відбувся тренінг соціальної адаптації "Кожен з нас не острів" зі студентами першого курсу.   


Під час тренінгу студенти пізнавали себе, своє місце у соціумі та будували індивідуальні карти соціальних зв’язків із зазначенням комфортних і не дуже комфортних ліній спілкування з оточуючими. Першокурсники обговорили можливі  шляхи покращення своїх міжособистісних стосунків. Модератор тренінгу Метелюк В.І., викладач кафедри педагогіки та психології.


Тренінг "В потоці змін. Драйвери самоналаштування"




16 листопада 2017 року у центрі самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проведено тренінг зі студентами першого курсу спеціальності «Дошкільна освіта», першого бакалаврського рівня з теми «В потоці змін. Драйвери самоналаштування».





Мета тренінгу – навчитись використовувати свій час для себе і встигати досягати більше, при цьому поєднуючи навчальне і особисте життя, поставивши власні довгострокові цілі.

Студенти працювали за авторською методикою Пасічник А.А., яка дозволила  по-новому подивитися на власний використовуваний час, який базується на засадах функціональної психології; ознайомились не лише з технічними аспектами, а й з фундаментальними аспекти ефективного тайм-менеджменту; розробили індивідуальний психологічний аналіз витрат часу для того, щоб успішно поєднувати навчальне та особисте життя.

Захоплююче, інтенсивне і корисне проведення часу завершилось гаслом досягати/отримувати/володіти/мати!

Модератор тренінгу – Анна Пасічник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Учасники тренінгу висловили свої побажання щодо тематики наступних тренінгових занять. Дякуємо їм за активність! Чекаємо на нові зустрічі!


3 коментарі:

  1. Отримала задоволення від участі) Почуте та побачена спробую застосовувати в своєму житті! Дякую!

    ВідповістиВидалити

  2. Цікаві зустрічі! Подобається легка мова спілкування на занятті та те що можна отримати відповіді на питання які турбують наразі. Дякуємо.

    ВідповістиВидалити
  3. Сподобалось працювати зі своїм внутрішнім "Я". Є що вивчати і над чим працювати :) Залюбки відвідую такі тренінги. Дякую!

    ВідповістиВидалити