Платформа особистісного зростання

Шановні студенти 
Педагогічного інституту!

       На базі центру самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту (каб. 222) працює "Платформа особистісного зростання майбутнього педагога"
         
Тут проходять бесіди, тренінги, коучінги, семінари, майстер-класи, воркшопи, круглі столи щочетверга.  
      
Тематика зустрічей залежить від Ваших інтересів.  Прохання дописувати коментарі про те, яка тема (із запропонованих) Вас зацікавила  й пропонувати  свої теми, які цікаві Вам і можуть зацікавити інших.
           Запрошуємо до спілкування!

Пропонуємо теми зустрічей:

          Орієнтовні теми зустрічей:

1. Коучинг "Особистісно-професійний успіх".
2. Воркшоп "Я навчаюся критично мислити"
4. Майстер-класи "Підвищую цифрову компетентність" (створення портфоліо, блогів,        сайтів, освітніх ресурсів тощо.
5. Майстер-клас «Як налагодити взаємодію в педагогічному середовищі ЗДО, початковій школі».
6. Воркшоп «Рефлексія здібностей у процесі входження в професію».
9. Перегляд відеосюжетів на морально-етичну тематику  з подальшим обговоренням вражень (теми відеосюжетів, фрагментів  телепередач Ви можете пропонувати на цій сторінці).Шановні студенти-першокурсники, запрошуємо в Центр  до педагогічної майстерні особистісно-професійного розвитку

16 жовтня 2018 року відбулася ще одна зустріч у майстерні особистісно-професійного розвитку (керівники Венгловська О.А, Куземко Л.В., Новик І.М).  Присутні - студенти першого курсу визначали свої сильні сторони (цінності, якості,  переваги), які допоможуть їм у професійному розвитку, а ткож ризики, що утруднюють їхнє навчання у закладі вищої освіти.2 жовтня 2018 року  відбувся перший майтер клас (керівники Венгловська О.А, Куземко Л.В., Новик І.М).  Студенти  створювали електронні портфоліо, знайомилися із роботою блогу центру.

Запрошуємо всіх бажаючих на наступні зустрічі!5 жовтня 2018 року в центрі смопізнання і саморозвитку  відбувся коучинг "Формула успіху"

(модератори викладачі кафедри педагогіки та психології: Дем'яненко В.І., ст.викладач, Куземко Л.В., доцент кафедри, Мельник І.С., доцент кафедри)

Студенти Педагогічного інституту та гості - студенти Університетського коледжу працювали над створенням власної формули успіху: Хочу+Можу+Треба= УСПІХ.
Сподіваємося, що отримані навички стануть у нагоді кожному учаснику й віримо, що кожен з них досягне УСПІХУ.
Що у нас відбувалося у 2017-2018 н.р.30 травня та 04 червня 2018 року в центрі самопізнання і саморозвитку відбулися майстер-класи зі створення ментальних карт "SWOT аналіз"  студентами-першокурсниками за результатами  першого року навчання в Університеті

Першокурсники аналізували власні досягнення за навчальний рік, виокремили свої сильні і слабкі сторони, з'ясували як попередити ризики під час навчання в майбутньому й використати можливості. Також навчалися аналізувати і прогнозувати особистісно-професійний розвиток за допомогою  матриці SWOT та створювати ментальні карти.


 
Емоційна оцінка студентами першого навчального року:


24 квітня 2018 року  в центрі самопізнання і саморозвитку відбувся тренінг "Ефективна комунікація як шлях до успіху".


Тренер  Шаповаленко Наталія, сертифікований тренер соціально-психологічних тренінгів, практикуючий психолог в індивідуальному консультуванні, дійсний член Київської Асоціації Практикуючих Психологів і Психотерапевтів (КАППП).

Студенти Педагогічного інституту мали змогу поспілкуватися з психологом на актуальні для них теми щодо налагодження взаємодії з оточуючими, отримати корисні поради. По завершенню тренінгу, присутні висловили подяку Наталії та побажання щодо нових зустрічей.
Дякуємо Наталіє за Вашу працю!


19 лютого 2018 року викладачі  кафедри педагогіки та психології (Іванюк Г.І., доктор пед.наук, професор, завідувач  кафедри; Дем’яненко В.І., викладач  кафедри; Куземко Л.В., канд.пед.наук, доцент кафедри; Новик І.М., канд.пед.наук, ст.викладач кафедри) провели майстер-клас «Входження в педагогічну професію» для студентів першого курсу спеціальності 013 Початкова освіта з метою підготовки до першої навчальної (психолого-педагогічної) практики.

Студенти вправлялися в  самопрезентації в освітньому середовищі початкової школи,  застосуванні діагностичних методик для вивчення індивідуальних особливостей розвитку учнів, рефлексії.  Бажаємо успіхів на першій педагогічній практиці!
20 лютого 2018 року в центрі самопізнання і саморозвитку відбувся майстер-клас "Дитина в освітньому середовищі закладу дошкільної освіти" для студентів першого курсу спеціальності 012 "Дошкільна освіта"

Майстер-клас провели викладачі  кафедри педагогіки та психології Майбутні вихователі дітей дошкільного віку вправлялися у застосуванні діагностичних методик з метою створення індивідуальної картки розвитку дошкільника. 

Сподіваємося, що отримані уміння допоможуть краще зрозуміти дітей  і налагодити з ними комунікацію в закладах дошкільної освіти. Бажаємо успіхів!


В центрі самопізнання і саморозвитку 28 березня 2018 року  відбулася  консультація для студентів першого курсу спеціальностей: "Дошкільна освіта", "Початкова освіта" щодо оформлення електронного портфоліо 


Студенти першого курсу Педагогічного інституту  вправлялися у створенні власних електронних потрфоліо.  Вміст портфоліо  майбутні педагоги  поповнюватимуть навчальними матеріалами  під час теоертичного навчання та за результатами проходження педагогічних практик.  Створений навчальний контент,   використовуватиметься студентами на наступних педагогічних практиках, у майбутній професійній діяльності.
Шановні студенти,  підвищуйте свою  інформаційну компетентність, долучайтеся.
Запитання, пропозиції щодо нових  зустрічей дописуйте у блозі, або надсилайте на електронну пошту Куземко Л.В.МАЙСТЕР-КЛАСИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ


23 та 31 березня 2018 р. у центрі самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася серія майстер-класів для студентів спеціальності «Дошкільна освіта»  і  вихователів закладів дошкільної освіти.
Присутні мали змогу ознайомитись із сучасними технологіями проведення казкотерапії та арт-терапії з дітьми дошкільного віку; вправлялися в складанні казок, вправ; отримали нові уміння з організації взаємодії за напрямом дитина –батьки – педагог.
Сподіваємося, що отримані під час майстер-класів знання й уміння сприятимуть саморозвитку і професійному вивищенню майбутніх педагогів і педагогів практиків.
Модератор майстер-класу – Анна Пасічник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.3 коментарі:

  1. мені дуже сподобався майстер-клас казкотерапії та арт-терапії, дізналася багато нового для себе та для роботи, рекомендую всім, не пошкодуєте. Дуже цікаво ) дякую Анні Анатоліївні та чекаю наступного разу)

    ВідповістиВидалити
  2. Дякуємо за ваш відгук. Запрошуємо до співпраці й надалі

    ВідповістиВидалити
  3. Отримала задоволення від майстер-класів) Почуте та побачена спробую застосовувати з дітьми в садочку! Дякую!

    ВідповістиВидалити