Платформа особистісного зростання

Шановні студенти 
Педагогічного інституту!

       На базі центру самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту (каб. 222) працює "Платформа особистісного зростання майбутнього педагога"
         
Тут проходять бесіди, тренінги, семінари, майстер-класи, воркшопи, круглі столи щочетверга.  
      
Тематика зустрічей залежить від Ваших інтересів.  Прохання дописувати коментарі про те, яка тема (із запропонованих) Вас зацікавила  й пропонувати  свої теми, які цікаві Вам і можуть зацікавити інших.
           Запрошуємо до спілкування!

Шановні студенти Педагогічного інституту! 

Запрошуємо на тренінг «Ефективна комунікація як шлях до успіху».

Час проведення: 1 березня 2018 року о 13.30 год.( ауд. 222)

Тренінг проводить Шаповаленко Наталія, сертифікований тренер соціально-психологічних тренінгів, практикуючий психолог в індивідуальному консультуванні, дійсний член Київської Асоціації Практикуючих Психологів і Психотерапевтів (КАППП).


Також пропонуємо теми зустрічей:

          Орієнтовні теми зустрічей:

1. Тренінг акторської майстерності.
2. Майстер-клас "Перша педагогіна практика в ДНЗ, ЗНЗ: що треба знати?".
3. Воркшоп «Методи педагогічної діагностики: вивчення  рівнів особистісного розвитку дитини».
4. Майстер-клас «Як налагодити взаємодію в педагогічному середовищі ДНЗ, ЗНЗ».
5. Тренінг «Що треба знати вихователю ДНЗ, вчителю початкової школи?» 
6. Воркшоп «Рефлексія здібностей у процесі входження в професію».
7. Консультації щодо виконання завдань  психолого-педагогічної практики в ДНЗ, ЗНЗ.

Перегляд відеосюжетів на морально-етичну тематику  з подальшим обговоренням вражень (теми відеосюжетів, фрагментів  телепередач Ви можете пропонувати на цій сторінці).

19 лютого 2018 року викладачі  кафедри педагогіки та психології (Іванюк Г.І., доктор пед.наук, професор, завідувач  кафедри; Дем’яненко В.І., викладач  кафедри; Куземко Л.В., канд.пед.наук, доцент кафедри; Новик І.М., канд.пед.наук, ст.викладач кафедри) провели майстер-клас «Входження в педагогічну професію» для студентів першого курсу спеціальності 013 Початкова освіта з метою підготовки до першої навчальної (психолого-педагогічної) практики.

Студенти вправлялися в  самопрезентації в освітньому середовищі початкової школи,  застосуванні діагностичних методик для вивчення індивідуальних особливостей розвитку учнів, рефлексії.  Бажаємо успіхів на першій педагогічній практиці!
20 лютого 2018 року в центрі самопізнання і саморозвитку відбувся майстер-клас "Дитина в освітньому середовищі закладу дошкільної освіти" для студентів першого курсу спеціальності 012 "Дошкільна освіта"

Майстер-клас провели викладачі  кафедри педагогіки та психології Майбутні вихователі дітей дошкільного віку вправлялися у застосуванні діагностичних методик з метою створення індивідуальної картки розвитку дошкільника. 

Сподіваємося, що отримані уміння допоможуть краще зрозуміти дітей  і налагодити з ними комунікацію в закладах дошкільної освіти. Бажаємо успіхів!

Немає коментарів:

Дописати коментар