Скринька довіри

Шановні студенти Педагогічного інституту, 
у центрі самопізнання і саморозвитку проходять індивідуальні та групові консультації з питань, які Вас хвилюють і потребують кваліфікованої допомоги


Звернутися за консультацією  Ви можете на цій сторінці (анонімно, або авторизуючись). За можливості (залежить від особливості Вашого звернення), на цій сторінці отримаєте кваліфіковану пораду.
Якщо Ваше звернення потребує більш глибокого вивчення, індивідуальної або колективної бесіди, Вам буде запропоновано час  зустрічі у центрі (каб.222 Педагогічного інституту) з психологом.
       У центрі самопізнання і саморозвитку (кабінет 222)  Ви зможете звернутися за допомогою безпосередньо до Куземко Лесі Валентинівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та психології, або залишити лист у "скринці довіри" (ваше звернення буде передано кваліфікованому фахівцю, який допоможе у вирішенні проблеми).

Шановні студенти, якщо у Вас:
- виникають проблеми під час навчання в Університеті;
- склалися непрості стосунки в групі;
- виникають труднощі у спілкуванні з близькими;
- є необхідність розібратися у власних особистісних проявах - ЗВЕРТАЙТЕСЯ!
МИ РАЗОМ СПРОБУЄМО ЗНАЙТИ ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ!

2 коментарі:

  1. Навалилась купа проблем. В горлі ком, хочеться заплакати, щоб вивільнити емоції, але не виходить. Можете порадити, що робити?

    ВідповістиВидалити
  2. Шановний(на), я дуже хочу Вам допомогти. Пропоную зустрітися для індивідуальної розмови, після якої будемо разом знаходити шляхи вирішення Вашої проблеми, можливо співпрацювати з іншими компетентними викладачами. Напишіть, або зателефонуйте мені, домовимося про зручний для Вас час зустрічі.

    ВідповістиВидалити